PRACA
Obecnie poszukujemy

Obecnie
jesteśmy zainteresowani współpracą w zakresie opracowywania wniosków o dotacje z UE.
Wymagania: doświadczenie w doradztwie i opracowywaniu wniosków o dotacje z UE.
Obowiązki: opracowywanie wniosków o dotacje z UE.

Osoby zainteresowane współpraca prosimy o składanie swoich ofert na adres: k.szymczak@ms-consulting.pl. Oferty powinny zawierać: list motywacyjny i CV. CV powinno wskazywać na wykonane projekty, które uzyskały dofinansowanie z UE.

Dla osób zainteresowanych pracą lub współpracą

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie lub współpracą z naszą firmą prosimy o składanie swoich ofert na adres: k.szymczak@ms-consulting.pl. Oferty powinny zawierać: list motywacyjny i CV.
Dopuszczamy różną formę współpracy: umowa o pracę, praca na umowę zlecenie, współpraca z osobami mającymi działalność gospodarczą.

tel. /fax (61) 82 66 130
biuro@ms-consulting.pl